Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Beyaz Eşya ve Mobilya’da Pratik ve Güvenli Alışveriş Devri!

Ne zordur beyaz eşya seçimi…
Mobilya seçmek de ondan farksız değil. Hem kullanışlılık, hem tasarım önemli. Ayrıca bir de işin fiyat boyutu var tabi. Tüm bunlar için bir zaman ayırmak gerek. Mağaza mağaza gezmek, tüm ürünleri farklı satış danışmanlarından doğru ya da yanlış dinlemek ve nihayetinde karmaşık düşünceler ile yine doğru ya da yanlış öylesine bir seçim yapmak. Ne kadar da zor görünüyor. Oysa beyaz eşya alımı da mobilya seçimi de birer zevktir. Evimizi yenilemek bize mutluluk vermelidir. Bunun yanında bir de cebimize hitap etse, harika olur. İşte tüm bunlar hayal değil. Eren Evim, hayal ettiğiniz zevkli alışverişi ayağınıza getiriyor.

Eren Evim, Vestel güvencesi ve garantisi altındaki ürünlerini hem Pendik ve Kartal‘da hem İzmit ve Karamürsel'de ki mağazasında hem de online mağazasında satışa sunarak, beyaz eşya alışverişlerinizi büyük bir keyif haline getiriyor. Dükkân dükkân gezmenize, ürünler hakkında doğruluğu kesin olmayan bilgiler alıp, zamanınızı da boşa harcamanıza hiç gerek yok. Online olarak son teknoloji ürünleri inceleyebilir, tüm detaylara tek tık ile ulaşabilir ve yine tek tıkla siparişinizi verebilirsiniz. Kısacası artık evinizi yenilemek, beyaz eşya alışverişi yapmak büyük bir keyif olacak. Bir bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon ile internet bağlantısı sizin için yeterli. Dilerseniz Eren Group'un mağazalarından birine uğrayarak bir Türk kahvesi eşliğinde güler yüzlü çalışanlardan detaylı bilgi alabilirsiniz. Eren Group tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısı ile sizin alışverişiniz sırasında ihtiyaç duyacağınız her detayı düzenliyor. Siz de ihtiyacınız olan klimayı almak için www.erenevim.com.tr adresini ziyaret etmeye ne dersiniz ya da bulaşık makinası ihtiyacınız için en son modelleri burada inceleyebilirsiniz. Çeyiziniz için ihtiyaç duyduğunuz küçük ev aletleri ise özel fırsatlar ve paketler ile burada son derece avantajlı! Zaman kaybetmeyin siz de Eren Group’un sunduğu fırsatlardan faydalanın, alışveriş yapmanın keyfine varın.

Sizleri hem mağazalarımıza bekliyoruz hem de online mağazamıza…

Misyon & Vizyon
Eren Evim, sektöründe en iyi marka ve hizmet ağına sahip şirkettir. Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır. Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır. Sonuca odaklanır. Üründe ve kalitede taviz vermez. Huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmada, takım ruhuna ortak sinerjinin iş birliği sonucu, ortaya çıkan ve iletişimin gücüne inanır. Müşterilerine bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığı ile ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak en büyük görevidir.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.